Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Breeze

Penzion Sea Breeze leží téměř na pláži (15 m od moře) v letovisku Kalamaki. Ubytování svou polohou zcela jistě zaujme ty z vás, kteří vyžadují blízkost pláže a dostupnost místních služeb (obchody, restaurace, bary).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea Breeze, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování:

Penzion Sea Breeze leží téměř na pláži (15 m od moře) v letovisku Kalamaki. Ubytování svou polohou zcela jistě zaujme ty z vás, kteří vyžadují blízkost pláže a dostupnost místních služeb (obchody, restaurace, bary). Studia pro 2–3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, TV, wi-fi připojením zdarma, trezorem a klimatizaci v ceně zájezdu. Z celého ubytování je výhled na moře. Jednolůžkové studio + 600 Kč/noc.

Stravování:

Dle ck - Možnost dokoupení stravování: večeře 380 Kč/noc, polopenze 480 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca. 15 m.

Vzdálenost z letiště:

Chania - Kalamaki 25 km

Aktuální popis od CK

UbytováníPenzion SEA BREEZE leží téměř na pláži (15 mod moře) v letovisku Kalamaki. Ubytování svoupolohou zcela jistě zaujme ty z vás, kteří vyžadujíblízkost...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.