Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lavris Hotel and Bungalows

Hotelový areál Lavris Hotel and Bungalows postavený ve stylu krétské vesničky se nachází v oblasti Kato Gouves (část letoviska Gouves) v klidném prostředí. Nachází se zde hotel a bungalovy Lavris, kde je zajištěno ubytování pro naše klienty a též hotel Lavris Paradise. U hotelu je supermarket. Možnosti nákupů i zábavy se nabízí v centru tohoto letoviska. Procházkou lze dojít do známého sousedního letoviska Gournes, cca 25 minut, kde jsou též nákupní a zábavní možnosti. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lavris Hotel and Bungalows, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Lavris Hotel and Bungalows

Hotelový areál Lavris Hotel and Bungalows postavený ve stylu krétské vesničky se nachází v oblasti Kato Gouves (část letoviska Gouves) v klidném prostředí. Nachází se zde hotel a bungalovy Lavris, kde je zajištěno ubytování pro naše klienty a též hotel Lavris Paradise. U hotelu je supermarket. Možnosti nákupů i zábavy se nabízí v centru tohoto letoviska. Procházkou lze dojít do známého sousedního letoviska Gournes, cca 25 minut, kde jsou též nákupní a zábavní možnosti. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves jezdí linkové autobusy ze zastávek 12 a 13 (od hlavní silnice) po půlhodinových intervalech do ostatních částí ostrova. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice - jízdné do Heraklionu cca 2,70€, do Malie cca 1,10€. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 8€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dalším tipem je projížďka výletním vláčkem - jezdí přes letoviska Kokkini Hani, Gouves a Chersonisos - objíždí zajímavá místa v okolí, jede i kolem aquaria a zpět, jízda trvá cca 90 minut, jízdenka stojí cca 10€ a děti cca 5€, s řidičem se dá domluvit na zvýhodněném jízdném a nástupních/výstupních zastávkách. Vláček jezdí cca 5x denně.

Kapacita

Areál Lavris Hotel and Bungalows tvoří celkem 167 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (obvykle pevného lůžka) a rodinné pokoje až pro 5 osob, který tvoří ložnice a obývací pokoj, tyto pokoje jsou jen na vyžádání, přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, letoviska, na bazén, do zahrady nebo směrem k moři. Některé pokoje v přízemí mají terásku a mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 4€/hodina), vnitřní a venkovní restaurace, bar, snackbar a kavárna., zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 1€/den). Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 4€/hodina).

Stravování

Dle CK, Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den). Služby zdarma: fitcentrum kulečník, tenis. Sauna (za poplatek cca 15€/osoba/hodina, v případě 2 osob cca 20€/hodina, v případě 3 osob cca 25€), miniklub pro děti od 4 do 12 let (obvykle 4 hodiny dopoledne a 4 hodiny odpoledne v cizím jazyce). Hotel pro své hosty organizuje obvykle v hlavní sezóně animační programy (v cizím jazyce).

Hlavní výhody komplexu Lavris Hotel and Bungalows

příjemný areál

Web

Lavris Hotel and Bungalows

Aktuální popis od CK

Řecko / Kréta / Gouves. Hotelový komplex se nachází v turistickém letovisku Gouves a skládá se ze dvou hotelů: Lavris Hotel a Lavris Paradise. Lavris Hotel...

Řecko / Kréta / Gouves. Hotelový komplex se nachází v turistickém letovisku Gouves a skládá se ze dvou hotelů: Lavris Hotel a Lavris Paradise. Lavris Hotel...

Řecko / Kréta / Gouves. Hotelový komplex se nachází v turistickém letovisku Gouves a skládá se ze dvou hotelů: Lavris Hotel a Lavris Paradise. Lavris Hotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.