Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minos Mare

Hotel sestávající z dvoupatrové hotelové budovy a bungalovů je vystavěn na Krétě v zahradě v klidné části střediska, přímo u pláže, ve vzdálenosti cca 300 m od centrální ulice s tavernami a obchody. Centrum městečka Rethymna je vzdáleno 4 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minos Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minos Mare

Hotel Minos Mare sestávající z dvoupatrové hotelové budovy a bungalovů je vystavěn v zahradě v klidné části střediska, přímo u pláže, ve vzdálenosti cca 300 m od centrální ulice s tavernami a obchody. Centrum městečka Rethymna je vzdáleno 4 km.

Pláž

Písečná pláž s oblázky přímo před hotelem Minos Mare. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Minos Mare

Hala s recepcí, obchod, konferenční místnost, televizní místnost, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu a bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vanou, telefonem a vysoušečem vlasů, WC, centrální klimatizací v provozu od cca 14:00 do 07:00 hod., SAT-TV, minibarem, trezorem za poplatek, telefonem, možnost internetového připojení, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady.

Stravování

Dle zájezdu - bufetové polopenze.

Aktuální popis od CK

StřediskoRethymno/PlatanesPolohaHotel Minos Mare se nachází v klidnější části letoviska Platanias, přímo u pláže, ve vzdálenosti cca 300 m od centrální ulice...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.