Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Libyan Princess

Nový luxusní hotel Libyan Princess stojí na okraji městečka Paleochora u místní komunikace nedaleko oblázkové pláže v oblasti jihozápadní Kréta. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut. Centrum městečka je také nedaleko. Pokoje v hotelu Libyan Princess jsou vybaveny koupelnou s vanou s jacuzzi nebo masážní sprchou, TV/SAT, centrální klimatizací, která se dá ovládat, malou chladničkou, sejfem, kávovým setem, fénem a připojením na internet (kabel).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Libyan Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Libyan Princess:

Nový luxusní hotel Libyan Princess stojí na okraji městečka Paleochora u místní komunikace nedaleko oblázkové pláže v oblasti jihozápadní Kréta. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut. Centrum městečka je také nedaleko.

Ubytování:

V přízemí menšího jednopatrového hotelu Libyan Princess je prostorná hala s recepcí, restaurací s terasou s výhledem k bazénu, barem, malým obchodem se suvenýry, internetovým koutkem (za poplatek). Ve středu atriového hotelu je bazén s lehátky a slunečníky. Ve společenských prostorách je Wi-Fi. Prostorné balkóny pokojů směřují do ulice, do hor a k bazénu. Pokoje v hotelu Libyan Princess jsou vybaveny koupelnou s vanou s jacuzzi nebo masážní sprchou, TV/SAT, centrální klimatizací, která se dá ovládat, malou chladničkou, sejfem, kávovým setem, fénem a připojením na internet (kabel). V hotelu je 1 suita (na vyžádání) s ložnicí a obývacím pokojem s rozkládacím gaučem (2 další lůžka). V suitě je navíc DVD přehrávač a psací stůl. V hotelu Libyan Princess lze vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Další vybavení hotelu:

Fitness, za poplatek: sauna, masáže, jacuzzi, manikúra, pedikúra, kosmetika. Je zde prostor pro pořádání společenských akcí a mítinků. Pod hotelem je uzavřené parkoviště (za poplatek).

Stravování:

Bohatá snídaně formou bufetu, večeře je s obsluhou - výběr z jídelního lístku (3 chody). Hodnocení: menší luxusní hotel, který je jediný 5* hotel v Paleochoře, bude vyhovovat i náročným klientům.

Vzdálenost od pláže:

Cca 100 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Kapacita

2 - 3 lůžka s polopenzí

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.