Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lito

Malý rodinný hotel na Krétě umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu Lito je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lito

Malý rodinný hotel Lito je umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí. V roce 2016 hotel změnil vlastníka a nabzíí se jako Meliti (Lito).

Vybavení hotelu

Vstupní hala s menší recepcí, restaurace na terase s výhledem na moře, bar, snack bar, TV místnost a bazén s terasou na opalování - u bazénu k dispozici slunečníky a lehátka.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, lednicí, klimatizací (za popl.) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci (za popl.). Jednolůžkové pokoje jsou v hotelu Lito bez výhledu na moře.

Pláž u hotelu Lito

Menší písčitá pláž s oblázky s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky (za poplatek).

Stravování

Dle CK, Formou all inclusive zahrnující plnou penzi fomou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 7. 8. 2018 moc pěkné, ale nevhodné pro děti a starce, hotel je v kopečku do města Agios Nikolaos je to necelé 2 km, ale jezdí bus

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.