Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lyda Beach

Hotelový komplex Lyda Beach se nachází blízko zátoky a moře v letovisku Kato Gouves na severu ostrova Kréta. Postaven byl v roce 2003 a skládá se ze 3 bloků. Ubytování je vhodné pro méně náročnou klientelu. V okolí hotelu Lyda Beach jsou minimarkety, bary, taverny, restaurace. Centrum letoviska je vzdáleno cca 10 minut chůze. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lyda Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lyda Beach

Hotelový komplex Lyda Beach se nachází blízko zátoky a moře v letovisku Kato Gouves na severu ostrova Kréta. Postaven byl v roce 2003 a skládá se ze 3 bloků. Ubytování je vhodné pro méně náročnou klientelu. V okolí hotelu Lyda Beach jsou minimarkety, bary, taverny, restaurace. Centrum letoviska je vzdáleno cca 10 minut chůze. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves jezdí linkové autobusy ze zastávek 12 a 13 (od hlavní silnice) po půlhodinových intervalech do ostatních částí ostrova. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice - jízdné do Heraklionu cca 2,70€, do Malie cca 1,10€. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Kato Gouves, cca 2 km od hotelu u pláže. Vstupné - dítě do 4 let zdarma, děti do 17 let a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 8€, otevřeno bývá denně od 09:00 - 21:00. Dalším tipem je návštěva vodního parku Water City - cca 6 km směrem do hor, otevřeno bývá denně, vstupné cca 22€/dospělá osoba, děti od 90 - 140 cm - cca 16€, jinak zdarma. Další možností je projížďka vláčkem Happy train - objíždí zajímavá místa v okolí, jede i kolem aquaria a do Kokkini Hani, jízda trvá cca 75 minut, jízdenka stojí cca 8€ a děti cca 4€ (denně 10:00 - 21:00).

Kapacita

V areálu Hotel Lyda Beach je celkem 99 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky - obvykle standardní lůžko a rodinné pokoje typu hotelový apartmán pro 4 osoby a mezonetový typ až pro 7 osob). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací, telefonem, malou chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, moře nebo letovisko. Apartmány pro 4 osoby se skládají z ložnice a obývacího pokoje, kde jsou další 2 lůžka, koupelna a balkón nebo terasa jsou společné. Mezonet až pro 7 osob tvoří ložnice se 4 lůžky, druhý menší pokoj, kde jsou 2 lůžka a v patře nad ním, kam se chodí po schodech, je ještě malý prostor, kde je další lůžko. Sociální zázemí a balkón nebo terasa jsou společné. Toto ubytování je vhodné pouze pro rodinu s malými dětmi. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/20 minut), výtah (jen v hlavní budově), salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní a venkovní bar, vnitřní restaurace s posezením na venkovní terase, venkovní kavárna a snackbar (mimo budovu - konzumace není v ceně all inclusive). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Dle zájezdu, formou LIGHT ALL INCLUSIVE (viz popis).

All inclusive

All inclusive zahrnuje:

Sport a zábava

Bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Kulečník (za poplatek cca 2€/hra), el. hry (za poplatek cca 0,50 - 1€/hra), masážní křeslo (za poplatek cca 2€), masáže (na vyžádání přes recepci za poplatek cca 20 - 50€/osoba). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody

blízko moře a pláže

Hotel Lyda Beach na webu:

www.lydahotels.com

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.