Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cavo Spada

Nový, v současné době nejmodernější, luxusní resort na Krétě, ležící cca 18 km západně od Chanie. Je umístěný na jedinečném místě, přímo na dlouhé pláží nabízející velkolepý výhled na záliv u Chanie. Jedná se o velmi prostorný hotelový komplex, poskytující svým klientům veškerý komfort a pohodlí v moderně a luxusně zařízených pokojích, s profesionálním servisem veškerého personálu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cavo Spada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Cavo Spada

Cavo Spada je nový, v současné době nejmodernější luxusní resort na Krétě, ležící cca 18 km západně od Chanie. Je umístěný na jedinečném místě, přímo na dlouhé pláží nabízející velkolepý výhled na záliv u Chanie. Jedná se o velmi prostorný hotelový komplex, poskytující svým klientům veškerý komfort a pohodlí v moderně a luxusně zařízených pokojích, s profesionálním servisem veškerého personálu. Hotel Cavo Spada doporučejeme pro všechny klienty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.

Vybavení hotelu Cavo Spada

Hotel Cavo Spada přímo u oblázkové pláže, recepce, hlavní restaurace, plážová taverna, barbecue, italská restaurace a´la carte, tématická restaurace, pokojový servis, konfereční sál, lékař, květinářství, kadeřník, čištění a praní oděvů, masáže, dětský koutek – hlídání dětí, fitness centrum, turecké lázně, sauna a masáže, kosmetické služby, jacuzzi

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna s WC a sprchou, fén, župan, plazmová TV/SAT, minibar, telefon, radio, klimatizace, sejf, wi-fi, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí). K dispozici jsou další pokoje - s výhledem na moře, s privátním bazénem, rodinné pokoje, ceny zpracujeme na vyžádání.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Další údaje o hotelu Cavo Spada

150 pokojů Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 4 týdně. Výměna ručníků: 7x týdně.

Hotel Cavo Spada na webu

Hotel Cavo Spada

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.