Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magda

Oblíbený hotel Magda s velmi příjemnou atmosférou se nachází 100 m od písečné pláže a 500 m od centra letoviska Gouves na Krétě, jen 17 km od města Heraklion a 10 km od živého letoviska Hersonissos. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, bar s venkovním posezením, restaurace, dva venkovní bazény, dětský bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, krytý bazén, TV místnost, pool bar, minimarket, dětský koutek, kongresová místnost, velký sportovní areál - stolní tenis, tenis, minigolf, bedminton, lukostřelba, whirpool, sauna, fitness a biliár.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magda, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Magda

Tento oblíbený hotel Magda s velmi příjemnou atmosférou se nachází 100 m od písečné pláže a 500 m od centra letoviska, jen 17 km od města Heraklion a 10 km od živého letoviska Hersonissos.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost připlacení programu All inclusive (plná penze s místními alkohlickými a nealkohlickými nápoji).

Ubytování v hotelu Magda

Všechny pokoje s balkonem, nebo terasou a možností až dvou přistýlek mají moderní nábytek, vlastním sociální zařízení (vana/sprcha,WC), telefon, TV/SAT,lednici, klimatizaci zdarma, vysoušeč vlasů a trezor.

Vybavení

Pečlivě udržovaný hotelový komplex Magda se skládá z hlavní budovy a několika dvoupodlažních budov. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, bar s venkovním posezením, restaurace, dva venkovní bazény, dětský bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, krytý bazén, TV místnost, pool bar, minimarket, dětský koutek, kongresová místnost, velký sportovní areál - stolní tenis, tenis, minigolf, bedminton, lukostřelba, whirpool, sauna, fitness a biliár. Taktéž je zde pořádán celodenní animační program pro děti i dospělé.

Doporučení

Vhodné pro náročnější klienty, kteří preferují aktivní dovolenou nedaleko pláže s řadou sportovního vyžití.

Pláž u hotelu Magda

Písečná pláž vhodná i pro malé děti je 100 m od hotelu. Je zde možnost pronájmu lehátek, slunečníků a vodních sportů za poplatek. Potápěčské centrum naleznete v letovisku cca 500 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduMenší nově zrenovovaný hotel se nachází v prázdninovém letovisku Gouves, nedaleko krásné písčité pláže. Příjemná atmosféra, skvělé služby,...

Poloha a popisMagda hotel se nachází v oblasti Gouves a mezi klientelou je oblíbený díky své přátelské atmosféře, věhlasnému komfortu a výbornému servisu....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.