Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maravel

Nedávno zrekonstruovaný hotel Maravel, skládající se ze 3 hlavních budov situovaných v krásné zahradě, se nachází cca 100 m od pláže a zároveň 7 km od centra živého letoviska Rethymno, se spoustou taveren, barů a diskoték. K dopravě po okolí a ostrově Kréta lze využít místní autobusovou dopravu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maravel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Maravel

Nedávno zrekonstruovaný hotel Maravel, skládající se ze 3 hlavních budov situovaných v krásné zahradě, se nachází cca 100 m od pláže a zároveň 7 km od centra živého letoviska Rethymno, se spoustou taveren, barů a diskoték. K dopravě po okolí lze využít místní autobusovou dopravu.

Vybavení hotelu Maravel

Vstupní hala s recepcí, restaurace, TV místnost, taverna, bar u bazénu, mini market, 2 bazény, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště.

Pokoje

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, telefon, SAT-TV, trezor (za poplatek), lednička, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Strava

Dle zájezdu, možno ALL INCLUSIVE 10:00 - 23:00 - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Hotel Maravel - pláž

Písčito-oblázková pláž cca 100 m s pozvolným vstupem do vody, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení - sport

Tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, vodní basketbal, šachy a vodní sporty na pláži za poplatek, internetový koutek za poplatek. Hotel Maravel pořádá pro své hosty nepravidelné řecké večery s živou hudbou a animačním programem.

Doporučení

Hotel Maravel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.