Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mareblue Village

Hotel Mareblue Village se nachází na ostrově Kréta v oblasti Chersonissos, centrum je ve vzdálenosti 1,5 km. K hezké písečné pláži se dostanete po 800 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mareblue Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mareblue Village:

Hotel Mareblue Village se nachází na ostrově Kréta v oblasti Chersonissos, centrum je ve vzdálenosti 1,5 km. K hezké písečné pláži se dostanete po 800 m.

Vybavení:

Nově vybudovaný hotel Mareblue Village je tvořen komplexem domků, které jsou vystavěny ve stylu krétské vesničky a obklopeny kouzelnou krajinou. Oblíbený hotel s 275 pokoji nabízí bar, restauraci, recepci s pohodlným posezením, minimarket, venkovní divadlo a diskotéku. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény a 2 samostatné bazény pro děti. Pro dopravu na pláž můžete využít hotelovou kyvadlovou dopravu, která jezdí 7x denně. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky v restauraci. FAMILY tip : 2 samostatné dětské bazény, miniklub, dětské hřiště a herna. Hlídaní dětí za poplatek na vyžádání.

Sport a zábava:

Zábava : 6x týdně denní i večerní animační program. Tenisový kurt, minifotbal, plážový volejbal, basketbal, fitness, malý vodní park. Za poplatek: různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Dětské hřiště, miniklub, dětská diskotéka, 2 samostatné dětské bazény s dětským snack barem (od 10:00 hod. do 17:30 hod.).

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Moderní pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, dlažbou, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje (A4A): 1 prostorná místnost o rozloze 35 m2. S individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, dlažbou, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A2B/A3B): 2 místnosti o rozloze 45 m2. S individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, dlažbou, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Stravování :

All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní kontinentální snídaně pro spáče. Snacky a pizza od 10:00 hod. do 12:30 hod. a od 15:00 hod. do 17:30 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 17:30 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.