Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Manos Palace

Apartmány a studia Manos Palace se nachází na začátku letoviska Bali na Krétě. Vzdálenost do centra letoviska Bali s tradičními řeckými tavernami, obchůdky, bary a diskotékou je cca 600 m, od krásné písečné pláže je hotel vzdálen 50 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Manos Palace , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Manos Palace

Apartmány a studia Manos Palace se nachází na začátku letoviska Bali. Vzdálenost do centra letoviska Bali s tradičními řeckými tavernami, obchůdky, bary a diskotékou je cca 600 m, od krásné písečné pláže je hotel vzdálen 50 m.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální formou bufetu a večeře servírované formou menu. Snídaně a večeře se podávají v tradiční taverně hotelu Gorgona** (20m).

Ubytování

V komplexu Manos Palace jsou k dispozici apartmány se dvěma oddělenými místnostmi pro 2–4 osoby a studia pro 2–3 osoby. Všechny apartmány a studia mají balkon nebo terasu, klimatizaci zdarma, kuchyňský kout (vč. základního kuchyňského vybavení), lednici,vlastní sociální zařízení (sprcha,WC) a TV. Většina studií a apartmánů má přímý nebo boční výhled na moře.

Vybavení Manos Palace

Pro hosty tohoto příjemného rodinného apartmánového komplexu je k dispozici bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Pro všechny, kteří mají rádi hezké pláže v romantickém prostředí a procházky s možností večerního posezení.

Pláž u Manos Palace

Písečná pláž se nachází 50 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.