Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mari Kristin

Velmi příjemný hotel Mari Kristin s kvalitními službami se nachází v oblíbeném letovisku Hersonissos na ostrově Kréta, pouze 10 m od pláže a 25 km od města Heraklionu a letiště. Mari Kristin je velmi pěkný hotel s dobrou polohou za velmi dobrou cenu. Vhodné pro klienty hledající zábavu a život. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mari Kristin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mari Kristin

Velmi příjemný hotel Mari Kristin s kvalitními službami se nachází v oblíbeném letovisku Hersonissos na ostrově Kréta, pouze 10 m od pláže a 25 km od města Heraklionu a letiště.

Popis komplexu a hotelu Mari Kristin

Hotel Mari Kristin má recepci, restauraci, bazén a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu a WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní TV s českým programem. Klimatizaci a ledničku za poplatek. Všechny pokoje mají velké balkony, většinou s výhledem na moře.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Na pláži středisko vodních sportů. Vyžití v letovisku Hersonissos.

Pláž

Písečná, 10m od hotelu Mari Kristin. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Názor CK

Mari Kristin je velmi pěkný hotel s dobrou polohou za velmi dobrou cenu. Vhodné pro klienty hledající zábavu a život. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Poloha a popisRodinný hotel Mari Kristin Beach se nachází jen pár metrů od písečné pláže v centru letoviska Hersonissos. Francouzská majitelka hotelu...

Řecko / Kréta / Hersonissos. Menší rodinný hotel se nachází v klidnější části letoviska Hersonissos, pouhých deset metrů od písčito-oblázkové pláže. Nabízí...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.