Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Peli hotel

Malý, nově zrekonstruovaný hotel Peli s útulnými, menšími pokoji leží necelých 50 m od krásné písečné pláže. Hotel Peli neni vhodný pro rodiny s dětmi. Centrum městečka Kasteli je 600 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Peli hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Peli

Malý, nově zrekonstruovaný hotel Peli s útulnými, menšími pokoji leží necelých 50 m od krásné písečné pláže. Hotel Peli neni vhodný pro rodiny s dětmi. Centrum městečka Kasteli (Kissamos) 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Peli

recepce, internetové připojení, restaurace, bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu s tradičními řeckými specialitami.

Ubytování

malé, dvoulůžkové pokoje s telefonem, koupelnou s vanou a WC, balkonem nebo terasou. Lednice a klimatizace za poplatek (dle CK).

Pokoj 2+0

- dvoulůžkový
- koupelna se sprchou a WC
- balkon

Pokoj 1+0

- jednolůžkový
- lednice
- koupelna se sprchou a WC
- balkon

Stravování

dle CK, SNÍDANĚ formou bufetu, možnost večeře v blízké taverně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.