Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marise

Apartmánový dům Marise stojí pouze 30 metrů od písečné pláže v klidném prostředí a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m. Oblast - jihozápadní Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Marise

Apartmánový dům Marise stojí pouze 30 metrů od písečné pláže v klidném prostředí a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování

Apartmánový dům Marise má prostorná 2-3lůžková studia a 3-5lůžkové apartmány buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia Marise mají 2-3 lůžka nebo manželskou postel, apartmány pak 1 nebo 2 ložnice se 2 lůžky nebo manželskou postelí) a obývací kuchyň s rozkládací pohovkou. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a sejfem (pouze apartmány v přízemí - v ceně).

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici denní recepce (do 20 hod.) s internetovým koutem, plážový bar (připojením Wi-Fi zdarma), kde se podávají snídaně a bazén, který je společný pro komplex vil Marise a Europa.

Stravování

Dle ck, kontinentální snídaně podávaná formou bufetu v baru na pláži, kde je možné si přes den dát saláty a menší pokrmy (např. souvlaki, pizza, tousty, bagety apod.).

Hodnocení

Apartmány a studia Marise je kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra Paleochory.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 m od centra letoviska: cca 400 m

Informace o ubytování

2-5 lůžek, snídaně

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci 10x nebo 11x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.