Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meli Palace Grecotel

Pětihvězdičkový hotel Meli Palace Grecotel se nachází na východním pobřeží ostrova Kréta, asi 2 kilometry od vesničky Sissi a nejen díky službám a perfektnímu servisu, ale i vzhledem ke své poloze přímo u soukromé písečné pláže je vyhledáván pro ničím nerušenou relaxační dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meli Palace Grecotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Meli Palace Grecotel

Hotel Meli Palace se nachází na východním pobřeží Kréty, asi 2 kilometry od vesničky Sissi, 40 km od letiště. Poloha přímo u soukromé písečné pláže s azurově zabarveným mořem zajišťuje podmínky pro nerušenou rekreaci klientů všech generací.

Vybavení hotelu Meni Palace Grecotel 

reepcí hlavní restaurace bar, snack bar u bazénu, diskotéka restaurace s obsluhou minimarket, obchod se suvenýry bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma) internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení v lobby (zdarma) dětský bazén miniklub, dětské hřiště Pláž:

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích s palandami.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je hned u hotelu

Sport

Dva tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, kánoe a šlapadla.

Stravování dle CK

Program all inclusive obvykle zahrnuje • Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy a tradičních místních produktů od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy formou bufetu v hlavní restauraci včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 12.30 do 14.30 hodin. • Večeře pro děti od 18.30 do 19.30 hodin. • Večeře formou bufetu s ukázkami vaření včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře. • Po předchozí rezervaci večeře na pláži s řeckými specialitami včetně nápojů od 19.00 do 21.30 hodin. • Různé druhy snacků v pool – lobby baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin. • Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu ve snack baru od 10.30 do 18.30 hodin, v pool – lobby baru včetně alkoholických nápojů a koktejlů od 10.30 do 18.00 hodin. • Kávu a zákusky v pool – lobby baru od 15.00 do 16.15 hodin. • Palačinky ve snack baru od 11.00 do 12.00 a od 16.00 do 18.00 hodin. • Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, alkoholické nápoje a koktejly v pool – lobby baru od 18.00 do 01.30 hodin. • Půlnoční snacky v pool – lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

Pro děti

Miniklub pro děti 3-12 let, klub pro mladistvé 13-17 let, dětský bazén.

Animační show - taneční večery, hudební večery, folklórní večery.

Služby za poplatek

Spa centrum- aromaterapie, reflexologie, ayurvedy, saunu, masáže a služby kosmetického salónu. Výlety.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.