Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Europa hotel

Hotel Europa stojí v malém rybářském městečku Matala na Krétě, vzdáleném od letiště 70 km. Do centra Mataly je to cca 450 m. V městečku se nachází množství obchodů, barů a taveren. Krásná, upravená písečná pláž je vzdálená 450 m.Při vstupu do vody je místy kamenitá.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Europa hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Europa stojí v malém rybářském městečku Matala, vzdáleném od letiště 70 km. Do centra Mataly je to cca 450 m. V městečku se nachází množství obchodů, barů a taveren. Krásná, upravená písečná pláž je vzdálená 450 m.Při vstupu do vody je místy kamenitá.

Stravování

Snídaně formou kontinantálního bufetu, možnost dokoupení večeří.

Ubytování v hotelu Europa

Prostorné dvoulůžkové pokoje s balkonem mají možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV,telefon a klimatizaci.

Vybavení

Hotelový komplex Europa nabízí recepci s TV místností, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma) jídelnu, restauraci na pláži, bar, volejbalové hřiště, terasu a bar u bazénu.

Pláž u Europa

Krásná písečná pláž je 450 m od hotelu a může se chlubit evropskou modrou vlajkou za čisté moře.Při vstupu do vody je místy kamenitá. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů.

Aktuální popis od CK

Polohaoblíbený hotelový resort se nachází v klidné části malého řeckého letoviska Panormo (cca 15 min. pěší chůze od centra letoviska s obchůdky, bary a...

Poloha- Živá atmosféra - Blízko centra - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m - Letiště Rhodos cca 15 km Pláž-...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.