Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minoas

Hotel Minoas nedaleko pláže v letovisku Amoudara a 6 km od hlavního města Heraklionu doporučujeme nenáročným klientům, kteří vyhledávají ubytování nedaleko centra s obchody, bary a tavernami. Oblast - ostrov Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minoas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minoas

Jednoduchý hotel Minoas se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Amoudara, 6 km od hlavního města Heraklion a cca 11 km od letiště v Heraklionu. Hotel doporučujeme pro nenáročné klienty. Nedaleko hotelu jsou obchody, bary, centrum vodních sportů a lékařské centrum. Před hotelem Minoas je zastávka autobusu s pravidelným spojením do Heraklionu. Oficiální kategorie: 2*.

Vybavení hotelu Minoas

recepce, trezory, společenská místnost s TV, restaurace, bar u bazénu, bazén.

Ubytování

Hotel Minoas nabízí jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou, SAT TV, telefonem, rádiem a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den).

Pro děti

školka.

Strava

Dle ck, snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Pláž

cca 300 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.