Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nataly

Apartmánový dům Nataly se nachází v blízkosti oblíbeného letoviska Malia s mnoha možnostmi vyžití. Pouhých 5 minut pěší chůze se nachází staré město. Hotel disponující vybavenými apartmány a venkovním bazénem s barem je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nataly, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nataly

Komplex apartmánů Nataly je umístěn v těsné blízkosti letoviska Malia, které je známé svým bujarým nočním životem s mnoha bary, restauracemi, kavárnami a obchody. Jen 5 minut chůze se nachází staré město a cca 10 minut krásná písčitá pláž. Hotel je vhodný pro mladé páry. Od letiště je hotel vzdálen cca 34 km.

Vybavení hotelu Nataly

K vybavení hotelu patří recepce, venkovní bazén s lehátky, bar, koutek se sat TV, WiFi, kulečník.

Vybavení apartmánů

Příjemné apartmány jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací na vyžádání, trezorem na vyžádání. Na vyžádání je též možné zajistit dětskou postýlku.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor.

Stravování

Dle CK, vlastní stravování.

Pláž

Cca 10 minut chůze od písčité pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.