Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ntanelis

Nový moderní hotel Ntanelis se nachází blízko písčité pláže v centru letoviska Analipsis na ostrově Kréta a je vhodný pro klientelu, která vyhledává  ubytování blízko pláže, ale i centra letoviska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ntanelis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha rodinného hotelu Ntanelis

Nový moderní rodinný hotel Ntanelis, skládající se z hlavní budovy a přilehlých budov, se nachází nedaleko písčité pláže v centru letoviska Analipsis, 22 km od letiště v Heraklionu. 400 m od hotelu Ntanelis je zastávka autobusu. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení

recepce, směnárna, půjčovna aut a motorek, lékař na zavolání, lobby se SAT TV, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, kulečník, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Ntanelis nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem, rádiem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání za poplatek lednička.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, lednička, trezor, kulečník, vodní sporty na pláži.

Strava

Dle ck, polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00). All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 22:00).

Pláž

cca 300 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.