Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Theodora

Tam, kde začíná nejoblíbenější část plážové promenády malebného letoviska Makris Yialos (Makrigialos) na jižní Krétě, v blízkosti taveren a barů, stojí apartmánový dům Theodora. Své hosty si získá hned od chvíle, kdy sem vstoupí a během celého pobytu se cítí jako doma. Nachází se v zálivu lemovaném skalnatým výběžkem, přímo na pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Všechny apatmány mají balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře. Ubytování je vhodné také pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Theodora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita:

4 studia a 2 apartmány

Popis domu Theodora a ubytování:

Tam, kde začíná nejoblíbenější část plážové promenády malebného letoviska Makris Yialos (Makrigialos), v blízkosti taveren a barů, stojí apartmánový dům Theodora. Své hosty si získá hned od chvíle, kdy sem vstoupí a během celého pobytu se cítí jako doma.

Nachází se v zálivu lemovaném skalnatým výběžkem, přímo na pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Do domu Theodora se vchází z boční ulice, na přízemí je recepce a TV místnost. Všechna prostorná studia a apartmány jsou na poschodí a jsou vybavené kuchyňským koutem se základním nádobím, s ledničkou, koupelnou/WC, klimatizací (za příplatek) a balkonem s přímým nebo bočním výhledem na moře. Apartmány pro 3-4 osoby mají oddělenou ložnici. K domu Theodora patří zahrada s fontánou, společné posezení s grilem a také terasa na poschodí s lehátky na slunění. Mimořádně pohostinný majitel Kostas je vášnivý rybář a často pozve své hosty ochutnat svůj čerstvý úlovek. I blízké taverny zvou na ochutnávku krétské kuchyně.

Doporučení pro Theodora

Ubytování je vhodné také pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduMakris Gialos je typická řecká přímořská vesnička na jižním pobřeží populárního ostrova Kréta. Charakterizuje ji pláž s jemným zlatavým pískem a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 8. 6. 2018

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.