Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Orion Annex

Hotel Orion Annex se nachází v udržovaných zahradách nedaleko pláže v letovisku Adelianos Kampos na ostrově Kréta a je vhodný pro páry i rodiny s dětmi, pro které je zde mimo jiné i dětské hřiště. Hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Orion Annex, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Orion Annex

Hotel Orion Annex se nachází v zahradách nedaleko pláže v letovisku Adelianos Kampos, 6 km od města Rethymno a 70 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace a taverny. Upozorňujeme, že annexové, neboli přípojné či přilehlé budovy, ve kterých se nachází námi nabízené ubytování, a které patří k tomuto hotelu, se nacházejí o několik budov podél cesty dále od hlavní budovy hotelu Orion. Hosté Orion Annex hotelu využívají veškeré služby hlavní budovy hotelu Orion. Hotel Orion Annex není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Vybavení

recepce, wi fi, internet, společenská místnost se SAT TV a videem, restaurace, snack bar, cocktail bar u bazénu, bazén, kulečník, stolní tenis, herna, mini fitness, 2x týdně večerní zábava, vodní sporty na pláži, obchodní centrum Kua.

Ubytování

Hotel Orion Annex nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, SAT TV, kuchyňským příslušenstvím, mini ledničkou, trezorem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, kulečník, vodní sporty.

Pro děti

dětské hřiště.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), zmrzlina a občerstvení (10:00 – 18:00), odpolední čaj/káva (16:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.