Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ormos Atalia

Hotel Ormos Atalia se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali na Krétě. Nabízí nezapomenutelný výhled na celé letovisko, se všemi svými zátokami. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m a 300 m od centra letoviska, kde naleznete obchody se suvenýry, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ormos Atalia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ormos Atalia

Tento hotel Ormos Atalia se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali. Nabízí nezapomenutelný výhled na celé letovisko, se všemi svými zátokami. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m a 300 m od centra letoviska, kde naleznete obchody se suvenýry, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování v Ormos Atalia

Pokoje s možností až dvou přistýlek mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, rychlovarnou konvici, lednici a klimatizaci zdarma v červenci a srpnu.

Vybavení

Hotelový komplex Ormos Atalia se skládá z nové zrekonstruované části a starší části v udržované zahradě. Svým hostům nabízí recepci, pool bar, restauraci pro podávání polopenze, venkovní bazén s dětskou částí, kde jsou slunečníky a lehátka zdarma.

Doporučení

Pro všechny, kteří mají rádi romantickou dovolenou s možností výletů do okolí za historickými památkami.

Pláž

Z hotelu Ormos Atalia je přístup na pláž z mírného kopce do dvou písečných zátok. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.