Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini Eden

Komfortně vybavený hotel Galini Beach nacházející se pouhých 8 km od Chanie, v živém letovisku Agia Marina s dlouhou písečnou pláží je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje samostatnými páry až po rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galini Eden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Galini Eden

Hotel Eden se nachází nedaleko písečné pláže v Agia Marina cca 8 km od města Chania, a jen nedaleko od centra letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací. Hotel se skládá ze tří budov, z nichž jedna je oddělena pobřežní komunikací (Eden). Místo s jemným pískem na pláži je vhodné pro děti, rodiče zase ocení krásný výhled z pool baru na protější ostrov Sv. Theodora.

Vybavení hotelu Galini Eden

Cca 100 m od písečné pláže se nachází recepce (v hlavní budově Galini Beach) úschovna zavazadel (odemčená) v prostoru recepce restaurace beach bar, bar u bazénu s terasou na pláži sladkovodní bazén 70 m2 v blízkosti pláže, lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek dětský bazén (připojený k hlavnímu bazénu) výtah, internetový koutek kulečníkový stůl, fish spa, masáže

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, tv, trezor za poplatek, lednice a klimatizace, wi-fi, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Aktuální popis od CK

StřediskoAgia MarinaPolohaHotelový komplex dvou částí Galini Eden a Galini Sea View se nachází na návrší cca 600 m od centra města Agia Marina, cca 8 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.