Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paligremnos Studia

Příjemný komplex studií Paligremnos se nachází na ostrově Kréta na klidném místě na okraji letoviska Plakias, 30 m od krásné písečné pláže, centrum městečka je vzdáleno cca 500 metrů podél pobřežní promenády. Penzion Paligremnos je dvoupodlažní, v přízemí je recepce a restaurace, na kterou navazuje pěkná zahrada s dlážděným chodníčkem vedoucím téměř k moři, u objektu je dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paligremnos Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha studií Paligremnos

Příjemný komplex studií Paligremnos se nachází na klidném místě na okraji letoviska Plakias, 30 m od krásné písečné pláže, centrum městečka je vzdáleno cca 500 metrů podél pobřežní promenády, penzion je dvoupodlažní, v přízemí je recepce a restaurace, na kterou navazuje pěkná zahrada s dlážděným chodníčkem vedoucím téměř k moři, u objektu je dětské hřiště.

Ubytování ve studiích Paligremnos

Studia jsou 2 lůžková s možností 1 přistýlky (na vyžádání jsou možné přistýlky dvě, takže tato Paligremnos studia jsou vhodná i pro rodiny se dvěmi dětmi) a jsou tvořena obytnou místností s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkonem a klimatizací, jsou vybavena lůžkovinami a ručníky, možnost využití bazénu u studií Apollon ( cca 1 km ).

Stravování

Dle zájezdu, vlastní nebo lze dokoupit polopenzi/večeře (formou bohatého bufetu v hotelu Alianthos Beach, vzdáleném cca 500 m - snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře řecká a mezinárodní kuchyně bez nápojů).

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.