Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama - Plakias

Vila se studii Panorama je postavena na kopci, který se zvedá nad centrem městečka Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 min., na pláž Plakias asi po 15 min. Centrum městečka s tavernami a s nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 min. chůze. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama - Plakias, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Panorama:

Vila se studii Panorama je postavena na kopci, který se zvedá nad centrem městečka Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 min., na pláž Plakias asi po 15 min. Centrum městečka s tavernami a s nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 min. chůze.

Ubytování:

Budova studií Panorama je pod úrovní cesty a je doslova vklíněna do svahu. Studia v přízemí jsou situována k bazénu, v 1. patře pak směrem k moři a jejich terasy, stejně tak jako terasy v přízemí, navazují na travnatý pozemek. Pouze studia ve 2. patře jsou nad úrovní terénu. Prostorná studia mají 3 lůžka a jsou dobře vybavena. Některá mají výhled na moře, jiná pak na bazén nebo do olivových zahrad. Studia Panorama jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), dalšími elektrickými spotřebiči, žehličkou a klimatizací (za příplatek). Do studií lze vyžádat dětskou postýlku zdarma. K domu patří bazén s barem.

Stravování:

Vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní v ubytování (nebo dárek cestovní kanceláře) a večeří (taverna Mousses) , kontinentální snídaně servírovaná u bazénu - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek (platba na místě).

Hodnocení studií Panorama:

Ubytování vhodné pro všechny, kteří milují klid, romantiku vyvýšených míst s panoramatickým výhledem a nevadí jim pohyb na čerstvém mořském vzduchu.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 420 m. Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.