Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pavlos studia

Malá pěkná vilka Pavlos stojí na ostrově Kréta v klidné uličce velmi blízko centra městečka Plakias a městské pláže. V přízemí domu je obchod se suvenýry. Studia Pavlos se nacházejí v 1. patře a jsou velmi příjemně a dobře zařízená. Prostorné zastíněné balkóny jsou situovány buď do zahrad s výhledem do zeleně a na hory nebo jsou situovány do uličky a mají boční výhled na moře. 2lůžková studia, některá s možností přistýlky (pro dítě do 10 let), jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a dalších elektrospotřebičů), TV/SAT, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (na vyžádání).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pavlos studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Pavlos

Malá pěkná vilka Pavlos stojí v klidné uličce velmi blízko centra městečka Plakias a městské pláže. V přízemí domu je obchod se suvenýry.

Ubytování:

Studia Pavlos se nacházejí v 1. patře a jsou velmi příjemně a dobře zařízená. Prostorné zastíněné balkóny jsou situovány buď do zahrad s výhledem do zeleně a na hory nebo jsou situovány do uličky a mají boční výhled na moře. 2lůžková studia, některá s možností přistýlky (pro dítě do 10 let), jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a dalších elektrospotřebičů), TV/SAT, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (na vyžádání).

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Studia Pavlos - hodnocení:

pěkné ubytování s vynikající polohou, s prostornými balkóny, v centru města a pouze pár kroků od pláže. Vzdálenost od pláže: cca 80 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.