Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pela Mare

Hotel Pela mare se nachází v zahradách s palmami  letovisku Agia Pelagia na ostrově kréte. V okolí letoviska jsou ještě další krásné pláže. Před hotelem Pela Mare je zastávka autobusu. Hotel nabízí dvoulůžkové apartmány pro 2-4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, kuchyňkou s ledničkou a balkónem nebo verandou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pela Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pela Mare:

Hotelový komplex apartmánů Pela Mare v zahradách s palmami se nachází na kopci v letovisku Agia Pelagia, 900 m od centra s obchody, restauracemi a bary a 20 km od letiště v Heraklionu. V okolí letoviska jsou ještě další krásné pláže. Před hotelem Pela Mare je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Pela Mare nabízí dvoulůžkové apartmány pro 2-4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací,  telefonem, trezorem, SAT TV, kuchyňkou, ledničkou a balkónem nebo verandou.

Vybavení:

recepce, směnárna, internetový kout, společenská místnost s TV, snack bar/taverna, cafeteria, sladkovodní bazén, minimarket (20 m), vodní sporty na pláži.

Pláž:

Hotel Pela Mare je cca 900 m od písčité pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, vodní sporty, trezor.

Pro děti:

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Stravování :

Dle CK, bez stravy, polopenze

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.