Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plakias Panorama

Plakias Panorama je luxusní ubytování s bazénem a snadná dostupnost nejkrásnější části pláže může vyhovovat i náročným klientům. Vzdálenost od pláže: cca 400 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m. Apartmán Plakias Panorama se nachází v přízemí řadové vilky v nově vybudovaném areálu Kretaeiendom v Plakiasu asi 100 m od místní komunikace. Od areálu se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias (jižní Kréta) se dostanete asi za 10 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plakias Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánu Plakias Panorama

Apartmán Plakias Panorama se nachází v přízemí řadové vilky v nově vybudovaném areálu Kretaeiendom v Plakiasu asi 100 m od místní komunikace. Od areálu se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 10 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Ubytování:

Luxusní apartmán (45 m2) má ložnici s velkou manželskou postelí se 2 matracemi a obývací pokoj s kuchyňskou linkou a se 2 rozkládacími pohovkami. V obývací kuchyni je i jídelní kout. Kuchyňský kout obsahuje sklokeramickou varnou desku, troubu, chladničku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a základní nádobí. Koupelna má sprchový kout s kabinou, WC, umyvadlo a pračku. V apartmánu jsou dostatečné úložné prostory. V apartmánu Plakias Panorama je klimatizace (v ceně). Z apartmánu je výhled na olivový háj. Terasa apartmánu se 4 křesílky je menší, ale lze využívat okolní prostory apartmánu včetně kaskádovitého bazénu (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Hodnocení:

Plakias Panorama je luxusní ubytování s bazénem a snadná dostupnost nejkrásnější části pláže může vyhovovat i náročným klientům. Vzdálenost od pláže: cca 400 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Kapacita

2 - 4 lůžka, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.