Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Plakias

Hotel Porto Plakias je luxusně vybavený hotel s vynikající kuchyní v typické řecké taverně. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m. Tento kvalitní hotel stojí v mírném svahu pár metrů od centra městečka Plakias. Sjedete-li výtahem z horních pater hotelu, dostanete se z dolní cesty velmi snadno na pláž. Hlavní vchod do hotelu Porto Plakias je v úrovni 1. patra, kde je recepce s malým barem (otevřená do 23 h.). 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Plakias, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Porto Plakias:

Tento kvalitní hotel stojí v mírném svahu pár metrů od centra městečka Plakias. Sjedete-li výtahem z horních pater hotelu, dostanete se z dolní cesty velmi snadno na pláž. Hlavní vchod do hotelu Porto Plakias je v úrovni 1. patra, kde je recepce s malým barem (otevřená do 23 h.).

Ubytování:

Všechny pokoje v hotelu Porto Plakias jsou luxusně vybaveny. Naše pokoje mají 2 balkóny, jeden s výhledem do hor a druhý s částečným vzdáleným výhledem na moře. Pokoje mají velkou manželskou postel, některé pokoje mají ještě 3. lůžko (rozkládací gauč). Jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací, telefonem, rádiem, fénem, ledničkou, prostornou koupelnou s jacuzzi, připojením k internetu a sejfem (za příplatek). V hotelu Porto Plakias lze vyžádat dětskou postýlku zdarma. Na střeše hotelu je bazén s barem, lehátky a slunečníky. Můžete také využívat krásný bazén s příjemným posezením v sousedním hotelu Myrtis.

Stravování:

Snídaně formou švédských stolů je podávána v hotelu Myrtis, který sousedí s hotelem Porto Plakias. Servírovaná večeře je podávána v blízké vyhlášené tradiční taverně Kri-Kri. Vybíráte si z jídelního lístku připraveného přímo pro hosty hotelu Porto Plakias a nabídka je velmi bohatá. V ceně je zahrnut džbánek vody. Ostatní nápoje se platí na místě.

Hodnocení:

Hotel Porto Plakias je luxusně vybavený hotel s vynikající kuchyní v typické řecké taverně. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava - Heraklion - Praha/Ostrava včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7, nebo 14x ubytování,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.