Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Pearl Beach

K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete jen přes plážovou promenádu. Centrum města Rethymno je vzdálené cca 2,2 km. Restaurace, bary a obchody v těsné blízkosti hotelu. Zastávka autobusu cca 150 m. Destinace: Kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Pearl Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Pearl Beach:

K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete jen přes plážovou promenádu. Centrum města Rethymno je vzdálené cca 2,2 km. Restaurace, bary a obchody v těsné blízkosti hotelu. Zastávka autobusu cca 150 m.

Vybavení:

Okouzlující hotel Sentido Pearl Beach se 160 pokoji, rozdělených do 2 podlažní hlavní budovy a dalších vedlejších budov. Dále Vám je k dispozici přijímací prostor s recepcí, výtahy, WiFi v lobby (zdarma), internetový koutek (za poplatek), společenská místnost se satelitní TV, bufetová restaurace, bar s terasou, minimarket. Ve venkovním areálu hotelu Sentido Pearl Beach se nacházejí 2 sladkovodní bazény, vestavěný dětský bazén, snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

Sport a zábava:

Zábava : 1x týdně hotel pořádá půldenní výlet do krétské přírody (zdarma). Denně večerní program, např. živá hudba nebo folklorní představení. Fitness, stolní tenis, krytý bazén (mimo hlavní sezónu vyhřívaný), vířivka. Za poplatek: parní lázeň, kosmetické studio, masáže, sauna, vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů. Pro děti : Vestavěný dětský bazén. ALL inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 12:00 hod. Pozdní večeře do 23:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 23:00 hod. Káva, čaj a koláče od 16:30 hod. do 17:30 hod. Trezor v pokoji a lehátka se slunečníky na pláži zdarma. WELLNESS tip : Krytý bazén (mimo hlavní sezónu vyhřívaný), vířivka. Za poplatek parní lázeň, kosmetické ošetření, masáže a sauna.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, terasa. Rodinné pokoje (A2B/A3B): 2 ložnice v maisonettovém stylu, 2 koupelny se sprchou, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A).

Stravování :

Dle CK, Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Vhodný pro kombinaci dovolené na pláži a ve městě. Půldenní výlet za krétskou přírodou zdarma. Polohamístní centrum...

Popis hoteluPláž oceněná modrou vlajkou jen přes pobřežní ulici. PolohaCentrum města je vzdálené cca 2 km. Restaurace, bary a obchody v těsné blízkosti...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.