Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Postos

Studia Postos v letovisku Bali na Krétě nabízí hezké ubytování v romantickém prostředí, přičemž z většiny pokojů je krásný výhled do okolí. Studia Postos jsou vyhledávána pro svou rodinnou atmosféru a výbornou polohu. Ubytování v tomto domě doporučujeme zejména těm z Vás, kteří dáváte přednost blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Postos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Postos

Studia jsou situována v centru městečka Bali, kde naleznete možnosti večerního vyžití i nákupů. Poloha studií je vhodná pro milovníky písečných pláží a je současně dobrým výchozím bodem pro poznávání střední a východní Kréty. Pěkná dvoupatrová budova v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže a malebného přístavu je vzdálena cca 5 minut chůze do centra letoviska Bali.

Zařízení studií Postos

Studia Postos v letovisku Bali na Krétě nabízí hezké ubytování v romantickém prostředí, přičemž z většiny pokojů je krásný výhled do okolí. Studia Postos jsou vyhledávána pro svou rodinnou atmosféru a výbornou polohu. Studia Postos nabízí klientům pěkné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže i obchůdků s možností posezení v příjemné taverně patřící ke studiím. Součástí domu je přízemní snack bar s příjemným posezením a hezkým výhledem na přístav a pláž.

Vybavení studií Postos

Pěkně zařízená studia pro 2-5 osob s vlastním sociálním zařízením, základním vybavením na vaření, TV, balkonem nebo terasou. Za poplatek dle CK: klimatizace.

Stravování

dle CK, Vlastní.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 10 m od studií Postos. Za poplatek: lehátka a slunečníky.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.