Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zafiria

Hotel Zafiria stojí na začátku menšího letoviska Matala na Krétě nedaleko minojského paláce Festos. Písečná pláž je vzdálena cca 60 m, při vstupu do vody je místy kamenitá. Pobřežní promenáda je lemovaná obchody, tavernami a sezónními obchody. Třípatrový hotel Zafiria se střešním bazénem nabízí možnost klidné dovolené. Součástí hotelu je recepce, kavárna s terasou, bazén a pool bar.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zafiria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zafiria

Hotel Zafiria stojí na začátku menšího letoviska Matala nedaleko minojského paláce Festos. Písečná pláž je vzdálena cca 60 m, při vstupu do vody je místy kamenitá. Pobřežní promenáda je lemovaná obchody, tavernami a sezónními obchody.

Stravování

Kontinentální snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení servírovaných večeří.

Ubytování v hotelu Zafiria

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení(sprcha,WC), telefon a balkon s výhledem na moře nebo na vesničku. Za poplatek možnost pronájmu lednice a trezoru.

Vybavení

Třípatrový hotel Zafiria se střešním bazénem nabízí možnost klidné dovolené. Součástí hotelu je recepce, kavárna s terasou, bazén a pool bar.

Doporučení

Hotel Zafiria s ideální polohou v centru, Mataly blízko pláže.

Pláž u hotelu Zafiria

Písečná pláž 60 m od hotelu,která je při vstupu do vody místy kamenitá. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

Poloha Obchůdky ataverny přímo uhotelu Letiště Heraklion cca 70 km Pláž Písčitá pláž je cca 50 m Pozvolný, místy kamenitý vstup do moře Pláž je oddělena...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.