Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandy Beach Paleochora

Malý hotel Sandy Beach má vynikající polohu na jihozápadu ostrova Kréta. Od krásné písečné pláže jej odděluje pouze místní komunikace. Do centra městečka Paleochora se dostanete po 5 minutách chůze. Převážná většina pokojů v hotelu Sandy Beach má krásný výhled na písečnou pláž a na moře. V přízemí je recepce a restaurace, kde se podává snídaně. 2 a 3lůžkové pokoje jsou v 1. a 2. patře a jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem, ledničkou, telefonem a klimatizací.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandy Beach Paleochora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sandy Beach:

Malý hotel Sandy Beach má vynikající polohu. Od krásné písečné pláže jej odděluje pouze místní komunikace. Do centra městečka Paleochora se dostanete po 5 minutách chůze.

Ubytování:

Převážná většina pokojů v hotelu Sandy Beach má krásný výhled na písečnou pláž a na moře. V přízemí je recepce a restaurace, kde se podává snídaně. 2 a 3lůžkové pokoje jsou v 1. a 2. patře a jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem, ledničkou, telefonem a klimatizací.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (taverna Odyssea)

Hodnocení:

Malý rodinný hotel Sandy Beach s vynikající polohou, odkud máte krásnou písečnou pláž doslova na dosah.

Vzdálenosti

Vzdálenost od písečné pláže: cca 20 m.

Vzdálenost od centra Paleochory: cca 5 minut.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.