Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paloma Garden

Menší hotel Paloma Garden o padesáti pokojích v klidném prostředí letoviska Stalis na ostrově Kréta je dobrou volbou pro prožití klidné dovolené v blízkosti pláže i centra letoviska pro všechny věkové skupiny klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paloma Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Paloma Garden

Hotel Paloma Garden je menší hotel pro relaxační dovolenou.

Poloha hotelu Paloma Garden

Klidná, písečné pláž cca 350 m, od hotelu Paloma Garden oddělena pouze pobřežní ulicí. Místní centrum letoviska Stalis s restauracemi, bary, obchody a zábavou cca 500 m. Zastávka autobusu v blízkosti.

Vybavení

50 pokojů rozdělených do dvoupodlažní hlavní budovy a třípodlažní vedlejší budovy. Přijímací prostor s recepcí, internetový koutek (za poplatek), koutek se satelitní TV, restaurace. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, bar u bazénu a dětské hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): chladnička a klimatizace (obě za poplatek), trezor k pronajmutí, telefon, sprcha, WC a balkon. Rodinné pokoje (2B/3B): kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, jinak jako 1A/2A.

Stravování

Dle ck, polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži v hlavní sezoně.

Zábava

v centru letoviska Stalis.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluMenší hotel ideální pro nenáročnou dovolenou. Pláž pouze 350 m. Centrum letoviska jen 500 m - vše je na dosah. Polohaklidná. Místní centrum...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.