Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Maria

Sympatická studia Santa Maria opečovávána milými majiteli se nachází v letovisku Plakias, asi 200 metrů od jeho pláže a 300 metrů od centra. Ubytování je vhodné pro klienty všech věkových kategorií, kteří upřednostňují možnost vlastního stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Maria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Santa Maria

Vilka Santa Maria stojí v zeleni, nedaleko krásné písečné pláže a několik metrů od místní komunikace, která vede do Rethymna a k pláži Damnoni. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut a do centra Plakiasu asi za 10 minut.

Vybavení vilky Santa Maria

Ve vilce naleznete studia se 2 lůžky a apartmány s 1 ložnicí (manželské lůžko) a 2 lůžky v obytné kuchyni. 1 apartmán je v přízemí a další apartmán s velkou zastřešenou terasou v 1. patře. Studia jsou umístěna v přízemí a 1. patře. Okolo je dobře udržovaná zahrada s trávníkem. Balkóny a terasy studií a apartmánů směřují k moři a v 1. patře je částečný, zastíněný výhled na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), sejfem a WIFI (na balkónech nebo v malé recepci).

Stravování

Dle CK. Možnost připlacení snídaní.

Pláž

Pláž se nachází asi 200 metrů od vilky Santa Maria

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.