Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alkion

Tento oblíbený a známý hotelový komplex tří budov leží 100m od krásné oblázkovo-písečné pláže v oblasti Pigianos Kambos na Krétě. V okolí najdete několik taveren a obchodů. Z letoviska je časté autobusové spojení s Rethymnem a letoviskem Adele.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alkion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Tento oblíbený a známý hotelový komplex tří budov leží 100m od krásné oblázkovo-písečné pláže v oblasti Pigianos Kambos. V okolí najdete několik taveren a obchodů. Z letoviska je časté autobusové spojení s Rethymnem a letoviskem Adele.

Stravování

Dle zájezdu, All inclusive formou bufetu. Snídaně 7:30–10:00 hodin, oběd 13:00–14:30 hodin, večeře 19:00–21:00 hodin. Nápoje alkoholické (rakie, ouzo, pivo, víno, brandy, vodka) a nealkoholické se podávají od 11:00–22:30 hodin. Lehké občerstvení (snacks) 11:00–12:30 hodin 16:30–18:00 hodin v baru u bazénu, káva a čaj 11:00 až 22:30 hodin v baru u bazénu, sušenky, lehké dortíky či zmrzlina pro děti 16:30–18:00 hodin též v baru u bazénu.

Ubytování v hotelu Alkion

Vkusně zařízená prostorná dvoulůžková studia s balonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský koutbez vybavení, lednici, telefona klimatizaci zdarma. Možnost až tří přistýlek.

Vybavení

Hotel Alkion má prostornou vstupní halu s recepcí, restauraci, odpočinkový kout s TV, dětské hřiště a terasu s bazénem pro dospělé a děti, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Trezor je možné pronajmout u recepce.

Pláž u hotelu Alkion

Hotel leží 100 m od oblázkovo-písečné pláže, lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.