Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silver Beach Gerani

Hotel Silver Beach se nachází v klidné oblasti ostrova Kréta, 13 km západně od Chanie v blízkosti rušného střediska Platanias přímo u oblázkové pláže. 2lůžková studia a rodinné apartmány Silver Beach s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 dospělé a 2 děti. Pokoje disponují koupelnou, WC, klimatizací (zdarma), TV, telefonem, trezorem (za poplatek), WiFi připojením, balkonem a mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem a lednicí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Silver Beach Gerani, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Silver Beach

Hotel Silver Beach se nachází v klidné oblasti 13 km západně od Chanie v blízkosti rušného střediska Platanias přímo u oblázkové pláže.

Vybavení

recepce, bazén s oddělenou částí pro děti, bar, minimarket, WiFi v lobby zdarma, fitness, hřiště na volejbal, stolní tenis.

Strava

Dle CK, polopenze, all inclusive za příplatek

Služby

slunečníky a lehátka na pláži, trezor.

Ubytování

2lůžková studia a rodinné apartmány Silver Beach s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 dospělé a 2 děti. Pokoje disponují koupelnou, WC, klimatizací (zdarma), TV, telefonem, trezorem (za poplatek), WiFi připojením, balkonem a mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem a lednicí.

Pro děti

dětské hřiště.

Doporučení

Hotel Silver Beach je menší hotýlek s příjemnou, rodinnou atmosférou ležící přímo u pláže západně od Chanie je vhodný zejména pro páry a rodiny s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.