Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je luxusní nově otevřený (2011) komplex pro ty nejnáročnější. Resort se nachází v letovisku Kolymbari přímo u písčito-oblázkové pláže cca 25 km západně od Chanie na ostrově Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avra Imperial Beach Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je luxusní nově otevřený (2011) komplex pro ty nejnáročnější. Resort se nachází v letovisku Kolymbari přímo u písčito-oblázkové pláže cca 25 km západně od Chanie.

Ubytování

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa nabízí elegantní a moderně zařízené 2lůžkové deluxe pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu, pokoje se společným nebo vlastním bazénem a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje disponují koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, klimatizací, trezorem, WiFi připojením a balkonem nebo terasou.

Vybavení

recepce, lobby, 9 konferenčních sálů, WiFi zdarma, minimarket, VIP restaurace, salonek, spa o velikosti 1900 m2 (vstup pouze pro osoby nad 18 let), vnitřní bazén o velikosti 200 m2, hamam, sauna, fitness, venkovní bazén se sladkou vodou 1500 m2 a druhý se slanou 700 m2, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, 2 tenisové kurty, animační programy pořádané hotelem pro děti i dospělé.

Služby

masáže, osvětlení u tenisových kurtů, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětský bazén, miniclub, minidisco, animační programy (ne v českém jazyce), dětské hřiště.

Doporučení pro hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je pro ty nejnáročnější klienty. Nabízíme ubytování v nově otevřeném luxusním resortu ležícím v klidném letovisku na západě Kréty přímo u pláže. Vhodný pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduLuxusní hotel se nachází v malebném zálivu Kolymbari, cca 23 km západně od Chanie. Nabízí širokou škálu sportovního a relaxačního vyžití a stojí...

StřediskoKolymbariPolohaModerní hotelový komplex hlavní a několika vedlejších budov se nachází cca 100 m od centra malé rybářské vesničky Kolymbari, cca 39...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.