Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofokles

Nově zrekonstruovaný hotel Sofokles je postaven v zahradě ústící až k bazénu s lehátky a slunečníky zdarma. Součástí hotelu Sofokles je hala, recepce a restaurace. V exotické zahradě je posezení se snack barem. Od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, je hotel oddělen pobřežní cestou. Lokalita se nachází na ostrově Kréta. Doporučujeme mladé klientele, která zde najde množství barů, restaurací a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofokles, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Sofokles

Nově zrekonstruovaný hotel Sofokles je postaven v zahradě ústící až k bazénu s lehátky a slunečníky zdarma. Součástí hotelu Sofokles je hala, recepce a restaurace. V exotické zahradě je posezení se snack barem. Od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, je hotel oddělen pobřežní cestou. Doporučujeme mladé klientele, která zde najde množství barů, restaurací a obchůdků.

  • písečná pláž cca 80 m
  • v centru letoviska
  • letiště cca 29 km

Ubytování a stravování

pokoje pro 2 os. / 2 možnost přistýlek;vlastní sociální zařízení;chladnička ;fén;telefon, TV;klimatizace; sejf (za poplatek);balkon/terasa;polopenze -formou bufetu;možnost dokoupení all inclusive-formou bufetu;ALL INCLUSIVE - snídaně 7.30-09.30;oběd 12.30-14.00;večeře19.30-21.30;sušenky+káva 15.00-17.00;neomezenou konzumaci alko a nealko nápojů místní výroby po celý den 10.00-24.00

Služby, sport a zábava

recepce;restaurace;venkovní bazén;lehátka a slunečníky u bazénu zdarma;volejbal;výlety po okolí;noční vyžití;vodní sporty na pláži

Proč právě hotel Sofokles

  • v centru
  • blízko pláže
  • možnost all inclusive
  • dostupnost zábavy

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 27. 6. 2020

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.