Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunset

Hotel Sunset se nachází v letovisku Bali na Krétě, které se nachází 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Vzdálenost do centra je 400 m a 200 m na písečnou pláž, která je vhodná i pro malé děti. V těsné blízkosti hotelu se nachází také lékárna.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunset, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunset

Hotel Sunset se nachází v letovisku Bali, které se nachází 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Vzdálenost do centra je 400 m a 200 m na písečnou pláž, která je vhodná i pro malé děti. V těsné blízkosti hotelu se nachází také lékárna.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální a večeře formou bufetu.

Ubytování

V hotelu Sunset jsou k dispozici studia pro 2–3 osoby, nebo apartmány pro 2–4 osoby s balkonem nebo terasou. Všechna studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí, vařičem, vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC) a klimatizací (v červenci a srpnu zdarma).

Vybavení

Hotel Sunset je postaven v řeckém stylu a má recepci, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, TV, bar a terasu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Klidná dovolená za příznivou cenu, blízko centra letoviska i pláže.

Pláž u hotelu Sunset

Písečná pláž, vhodná i pro malé děti je 200m od hotelu. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.