Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine Crete

Přímo na oblázkové pláži v Agios Ioannis, cca 1 km od vesničky Koutsounari na jižní Krétě, stojí hotel Sunshine Crete. Hotel patří do sítě Sunshine Vacation Clubs a jeho rozsáhlý areál vsazený do zahrady s palmami se rozděluje na dvě části - Sunshine Beach a Sunshine Village. Část Beach tvoří 4-poschoďová hlavní budova, vedlejší křídla a bungalovy. Část Village tvoří hlavní budova a několik 2-3 poschoďových budov. Před areálem hotelu se nachází autobusová zastávka - odkud se můžete dostat do města Ierapetra, vzdáleného cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunshine Crete, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita Sunshine Crete:

322 pokojů

Poloha:

Přímo na oblázkové pláži v Agios Ioannis, cca 1 km od vesničky Koutsounari, stojí hotel Sunshine Crete. Hotel patří do sítě Sunshine Vacation Clubs a jeho rozsáhlý areál vsazený do zahrady s palmami se rozděluje na dvě části - Sunshine Beach a Sunshine Village. Část Beach tvoří 4-poschoďová hlavní budova, vedlejší křídla a bungalovy. Část Village tvoří hlavní budova a několik 2-3 poschoďových budov. Před areálem hotelu se nachází autobusová zastávka - odkud se můžete dostat do města Ierapetra, vzdáleného cca 7 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce, hlavní restaurace „Dionissos", hlaví bar „Poseidon" a á la carte restaurace „Mamma Mia", restaurace „Minos" a bar „Sunset", bar u bazénu, řecká taverna „Zorbas", disko. TV místnost, herna, internet (za poplatek), minimarket, klenotnictví, půjčovna aut. Salón krásy „Aphrodite" poskytuje kadeřnictví, manikúru, pedikúru, masáže, sauna a jacuzzi (všechno za poplatek). V hotelu se nachází několik bazénů - v části Beach: bazén pro dospělé, dětský a také relaxační bazén, v části Village: dětský a relaxační bazén. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů i na pláži zdarma.

Pro sport a relax tělocvična, tenisové kurty, minifotbal, stolní tenis, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, ranní gymnastika, šipky, vodní pólo, kanoe, vodní sporty na pláži (za poplatek) a potápění (za poplatek). Pro děti dětské hříště, dětský klub - „Mini Sunshine", dětské animace a také program pro teenagery. Babysitting na vyžádání za poplatek. Profesionální animační tým se stará o denní a večerní zábavu hostů - sportovní animace, řecké večery, různé muzikály a show, disko.

Ubytování v Sunshine Crete:

Standardní pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky jsou klimatizované, mají koupelnu/WC, fén, telefon, TV/SAT, ledničku a balkón s výhledem do okolí nebo na moře (za příplatek). V části Beach je ve vybavení pokojů také trezor, v části Village je možné si trezor přiobjednat. Hotel poskytuje také ubytování v junior suitách pro 4 osoby s výhledem do okolí. Suity mají částečně oddělený prostor a stejné vybavení jako standardní pokoje.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Dionissos (část Beach). Snídaně a pozdní snídaně také v restauraci Minos (část Village)
  • snacky v taverně Zorbas i v restauraci Minos (12:00-16:00) - různé saláty, teplá jídla, zmrzlina a ovoce
  • káva a sladkosti (17:00-18:00) - také v Sunset baru (Village)
  • večeře možná v á la carte restauraci Mamma Mia (19:00-21:30), nutná rezervace předem - 1 večeře v ceně all inclusive, další za poplatek
  • místní alkoholické a nealkoholické nápoje - bar u bazénu (10:00-01:00 hl.sezóna, 10:00-18:00 mimo sezóny), hlavní bar Poseidon (18:00-01:00), Sunset bar /Village/ (17:00-23:00)
  • disko (23:00-01:00) - v hl.sezóně 4x týdně, mimo sezónu 2x týdně
  • tenis, stolní tenis, aerobik, ranní gymnastika, aqua aerobik, plážový volejbal, vodní pólo, šipky, animace, řecký večer

Náš názor na Sunshine Crete:

Sunshine Crete je hotel s výbornou polohou na jedné z nejlepších pláží na jižní Krétě. Bohatý all inclusive program, velký výběr sportovních aktivit a zábavy ve formě animací. Pro milovníky aktivní dovolené, ale i pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Koutsounari. Rozlehlý hotelový komplex s panoramatickým výhledem na moře a okolí sestává z hlavní budovy a několika vedlejších bloků,...

PolohaŘecko / Kréta / Koutsounari. Hotelový komplex, který nabízí ideální podmínky ke strávení pohodové a aktivní rodinné dovolené, se nachází přímo u pěkné...

Řecko / Kréta / Koutsounari. Rozlehlý hotelový komplex s panoramatickým výhledem na moře a okolí sestává z hlavní budovy a několika vedlejších bloků,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.