Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thania

Jednoduchá avšak útulná studia Thania se nachází v oblíbeném letovisku Agia Pelagia, přímo na krásné písečné pláži. Studia zaujmou klienty všech věkových kategorií, kteří upřednostňují ubytování v soukromí s možností přípravy kávy či jednoduchých pokrmů v malé kuchyňce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thania, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Thania

Thania Studios leží přímo na krásné písečné pláži v oblíbeném letovisku Agia Pelagia. Díky své poloze jsou vyhledávaným ubytování a jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, především pro aktivní klienty, kteří chtějí ubytování bez stravy a rádi cestují po ostrově.

Vybavení studií Thania

Útulná studia pro 2-3 osoby mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu výhled na okolí nebo moře.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž a plážový servis

Menší úzká písečná pláž přímo u ubytování, plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Vodní sporty v letovisku a okolí za poplatek, půjčení kol, motorek, aut za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.