Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Klio

Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Díky dobrému zázemí jsou apartmány oblíbeny i rodinami s dětmi. V letovisku jezdí vláček, kterým se lze dostat k hlavnímu krétskému aquariu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Klio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Klio

Apartmány Klio se nachází v blízkosti písečné pláže v městečku Gouves, které je oblíbeným prázdninovým místem. Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Centrum Gouves je vzdálené asi 1 km.

Vybavenost komplexu Klio

Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Díky dobrému zázemí jsou apartmány oblíbeny i rodinami s dětmi. V letovisku jezdí vláček, kterým se lze dostat k hlavnímu krétskému aquariu. Komplex studií a apartmánů Klio se sestává ze 3 budov, nachází se zde vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, plavecký bazén, dětský bazén, mini market (7:30-23:00), dětský koutek, dětské hřiště.

Ubytování

Studia pro 2 osoby, dvoulůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, SAT TV, telefon, fén, budík, trezor a klimatizace za poplatek.

Stravování

dle CK, Vlastní

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází 250 m od hotelu Klio, má pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Tenis, fotbal, minigolf, badminton, kulečník (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.