Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zoe

Rodinný dvouposchoďový hotel Zoe s velmi příjemnou atmosférou se nachází ve středisku Bali na Krétě asi 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Od centra letoviska Bali, kde naleznete obchody restaurace a bary je vzdálen 200 m, od písečné pláže 150m. Ve vybavení hotelu Zoe se nachází recepce, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, TV místnost, venkovní posezení, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zoe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zoe

Rodinný dvouposchoďový hotel Zoe s velmi příjemnou atmosférou se nachází ve středisku Bali asi 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Od centra letoviska Bali, kde naleznete obchody restaurace a bary je vzdálen 200 m, od písečné pláže 150m.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální se podávají formou bufetu přímo v hotelu, večeře servírované menu (salát, hlavní jídlo, desert/ovoce).

Ubytování

Pokoje mají standardní dřevěný nábytek, některé možnost jedné přistýlky, vlastním sociálním zařízení (sprcha,WC), lednici, klimatizaci a balkon. Některé pokoje jsou s výhledem na moře.

Vybavení hotelu Zoe

Ve vybavení hotelu Zoe se nachází recepce, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, TV místnost, venkovní posezení, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Doporučení

Vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v romantickém letovisku. Hotel působí rodinnou atmosférou.

Pláž u hotelu Zoe

Písečná pláž, která se svažuje pozvolna do moře je vzdálena 150m od hotelu. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.