Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Daskalos

Velmi příjemná a pohodlná studia Daskalos v letovisku Nidri, které jsou vhodná pro všechny věkové skupiny. Poskytují oázu pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Nachází se pouze 50 metrů od písečné pláže. Pochlubit se může krásnou udržovanou zahradou a bazénem. V dosahu je také centrum letoviska Nidri s kavárnami a restauracemi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Daskalos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Daskalos

Malé rodinné studio  Daskalos v letovisku Nidri má výbornou polohu. Nachází se pouze 50 metrů od krásné písečné pláže. Do nedalekého centra s kavárnami, restauracemi a bary se dostanete po cca 30 metrech.

Popis studií

Studia Daskalos se mohou pochlubit krásnou a udržovanou zahradou. Osvěžení poskytuje bazén, který je k dispozici pro klienty a nachází se jen 20 metrů od studií.

Útulná studia Daskalos jsou pro dvě nebo tři osoby. Jsou vybavena dřevěným nábytkem, TV, koupelnou (sprcha/WC), mají kuchyňský kout s ledničkou a základním nádobím a balkon.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená od studií Daskalos pouhých 50 metrů.

Stravování

dle CK, bez stravování

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.