Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eva

Menší rodinný hotel v příjemném prostředí na Lefkadě v místě plném zeleně přímo na pláži. Hlavní silnice, která protíná letovisko Nidri a zároveň tvoří jedno z jeho center je vzdálena cca 50 m. Přístav se nachází cca 400 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eva

Menší rodinný hotel Eva se nachází v příjemném prostředí plném zeleně přímo na pláži. Hlavní silnice, která protíná letovisko Nidri a zároveň tvoří jedno z jeho center je vzdálena cca 50 m. Přístav se nachází cca 400 m od hotelu.

Pláž

Pláž lemovaná zelení je pokryta hrubším pískem a oblázky. Z hotelu Eva je přímý vstup na pláž přes malou zahradu.

Vybavení hotelu Eva

Hala s recepcí, výtah, TV kout, restaurace, bar a předzahrádka, z níž je jedinečný výhled na průzračně čisté moře a malebné ostrůvky.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) s klimatizací (za poplatek), televizí, lednicí, balkonem, koupelnou se sprchou a WC.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle v hotelové restauraci nebo na předzahrádce jsou podávány bufetové snídaně. Možnost fakultativních večeří v nedaleké taverně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.