Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penzion Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn na Lefkádě při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Penzion Aspasia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Pláž

Pláž pokrytá hrubším pískem a oblázky, lemovaná zelení, je od penzionu Aspasia vzdálena cca 30 metrů. Přístup na pláž je přes zahradu – trávník. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybaveny TV, lednicí a některé i klimatizací (za popl.), menší koupelnou s neoddělenou sprchou, WC a balkonem či terasou.

Stravování v penzionu Aspasia

Dle zájezdu - kontinentální snídaně jsou podávány na předzahrádce před penzionem. Možnost dokoupení servírovaných večeří v nedaleké taverně.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na ostrov Lefkáda, kterýpatří k Jónským ostrovům ležícímu západního pobřeží Řecka a Peloponésu, kam naše cestovní...

DoporučeníZ větší části zrekonstruovaný a moderní malý hotel Aspasia můžeme doporučit všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Setkáte se zde s velmi...

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na ostrov Lefkáda, kterýpatří k Jónským ostrovům ležícímu západního pobřeží Řecka a Peloponésu, kam naše cestovní...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 9. 6. 2019 Úžasné místo!!!

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.