Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nidrion Beach

Příjemný hotel je situován na Lefkadě v klidnější části letoviska Nidri pouze 3 minuty chůze od živého centra s obchody, tavernami, bary a kavárnami. Oblázková pláž s nádherným výhledem na záliv Nidri a ostrovy Skorpios a Madouri je přímo před hotelem. Zrekonstruované pokoje nabízejí veškeré pohodlí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nidrion Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nidrion Beach

Příjemný hotel Nidrion Beach je situován v klidnější části letoviska Nidri pouze 3 minuty chůze od živého centra s obchody, tavernami, bary a kavárnami. Oblázková pláž s nádherným výhledem na záliv Nidri a ostrovy Skorpios a Madouri je přímo před hotelem. Zrekonstruované pokoje nabízejí veškeré pohodlí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 500 m - nákupní možnosti 500 m

Ubytování:

- možnost 1 přistýlky (rozkládací pohovka) - individuálně ovladatelná klimatizace - telefon, lednička, balkon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor za poplatek - za příplatek: výhled na moře

Zařízení:

- recepce - restaurace podávající snídaně - bar

Pláž u Nidrion Beach:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Lefkáda / Nidri. Příjemný hotel se nachází v klidnější části letoviska Nidri, přibližně 3 minuty chůze od živoucího centra s obchody,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.