Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pegasos

Menší třípatrový hotel Pegasos s rodinnou atmosférou se nachází v zeleni v klidném prostředí letoviska Nikiana na Lefkadě, ve vzdálenosti cca 150m od centra střediska, kde je několik obchodů a taveren. Rybářský přístav je cca 50m a pláž s malými oblázky je k dosažení přes silnici, cca 120m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pegasos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pegasos

menší třípatrový hotel Pegasos s rodinnou atmosférou se nachází v zeleni v klidném prostředí letoviska Nikiana, ve vzdálenosti cca 150m od centra střediska, kde je několik obchodů a taveren. Rybářský přístav je cca 50m a pláž s malými oblázky je k dosažení přes silnici, cca 120m. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit známý les Skaron a klášter Sv. Otců, které se nacházejí v kopci nad hotelem.

Kapacita

v hotelu Pegasos je celkem 28 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky (bývá obvykle pevné lůžko) a pokoje pro rodiny, kde je navíc přistýlka pro 4. osobu nebo palanda pro děti). Všechny pokoje hotelu Pegasos jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na letovisko, do vnitrozemí a na les nebo bočním výhledem na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, vnitřní bar a snackbar, výtah, zahrada.

Stravování

formou polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře – předkrmy, salát a dezerty (ovoce nebo zákusek) formou bufetu. Hlavní chod se vybírá den předem obvykle ze tří možností.

Sport a zábava

je možné využívat po předchozí domluvě bazény v okolních hotelích, vhodné jsou procházky do okolí a individuální návštěva střediska Nidri a hlavního města. Hotel  Pegasos nabízí pro naše hosty zdarma možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláž.

Hlavní výhody hotelu Pegasos

3 hlavní výhody hotelu: nedaleko moře, rodinná atmosféra, možnosti procházek.

Web

Hotel Pegasos

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.