Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolis

Hotel Aeolis se nachází na ostrově Lesbos a nabízí výhled na Egejské moře a hrad v Molyvosu. Hotel byl vystavěn na kopci, asi 1,2 km od centra letoviska Molyvos. Leží cca 500 m od moře, kde není organizovaná pláž a klienti využívají pláž v Molyvosu, kam několikrát denně jezdí od hotelu Aeolis zdarma minibus.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeolis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aeolis

Aeolis je hotel s báječným výhledem na Egejské moře a hrad v Molyvosu. Hotel byl vystavěn na kopci, asi 1,2 km od centra letoviska Molyvos. Leží cca 500 m od moře, kde není organizovaná pláž a klienti využívají pláž v Molyvosu, kam několikrát denně jezdí od hotelu Aeolis zdarma minibus.

Pláž

Hotel Aeolis leží cca 500 m od moře. 

Vybavení hotelu Aeolis

hotelový komplex Aeolis skládající se z hlavní budovy a několika dalších budov s pokoji nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV místnost, obchod, internet WiFi, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby

kulečník, centrální trezor v recepci, lehátka a slunečníky na pláži v Molyvosu za poplatek na místě.

Ubytování v hotelu Aeolis

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 1–2 přistýlek pro děti mají individuální klimatizaci, SAT/TV, mini ledničku, fén, koupelnu/WC, telefon, rádio, balkon/terasu. Většina pokojů nabízí boční výhled na moře. Studia a apartmány s kuchyňským koutem na vyžádání za příplatek.

Děti

dětská postýlka.

All inclusive

plná penze formou bufetu, nápoje (coca cola, sprite, fanta, džus, voda z kohoutku, čepované pivo, místní víno, ouzo, filtrovaná káva, čaj), občerstvení 10.00–13.00 hod. a 15.00–17.00 hod. (brambůrky, sušenky, popcorn, mini sendviče), zmrzlina 15.00–17.00 hod. Bar v rámci all inclusive je otevřen do 22.30 hod.

Doporučení

Hotel Aeolis v klidném prostředí s pěknou zahradou a hezkým výhledem na moře a hrad v Molyvosu, v ceně program all inclusive, který na ostrově Lesvos nabízí minimum hotelů. Klimatizace v ceně.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.